Ostatnia aktualizacja
obsad nastąpiła:
2024-03-23, 10:42:21
Rozgrywki | Data | Nr meczu | Pomiędzy | Obsada |
---|---|---|---|---|
Liga Młodzików Runda Zasadnicza Turniej Rozstawieniowy Dolnośląskiej Ligi Mło |
01.10.2023 10:00 |
Turniej Gospodarz: KPS Chełmiec Wałbrzych I KPS Chełmiec Wałbrzych I -KPS Chełmiec Wałbrzych II UKS "Dwójka" Milicz - Lew Legnica Lew Legnica - KPS Chełmiec Wałbrzych I KPS Chełmiec Wałbrzych II - UKS "Dwójka" Milicz KPS Chełmiec Wałbrzych II - Lew Legnica KPS Chełmiec Wałbrzych I - UKS "Dwójka" Milicz |
Sędzia I: Jakub Zimowicz Sędzia II: Marta Florczak Sędzia Sekretarz: Jakub Zaporowski Sędzia Główny: Jakub Zaporowski |
|
Liga Młodzików Runda Zasadnicza Turniej Rozstawieniowy Dolnośląskiej Ligi Mło |
01.10.2023 10:00 |
Turniej Gospodarz: UKS KORAL Wrocław UKS KORAL Wrocław -DOFU Bielawianka Bester Bielawa DOFU Bielawianka Bester Bielawa - IM Rekord Volley Jelcz Laskowice IM Rekord Volley Jelcz Laskowice - UKS KORAL Wrocław |
Sędzia I: Aleksandra Kłos Sędzia II: Jakub Ciechanowicz Sędzia Sekretarz: Grzegorz Jacyna Sędzia Główny: Grzegorz Jacyna |
|
Liga Młodzików Runda Zasadnicza Turniej Rozstawieniowy Dolnośląskiej Ligi Mło |
01.10.2023 10:00 |
Turniej Gospodarz: Wataha Lubin Wataha Lubin -KPS Świdnica KPS Świdnica - Tauron Gwardia Wrocław Academy Tauron Gwardia Wrocław Academy - Wataha Lubin |
Sędzia I: Emilia Hruszowiec Sędzia II: Damian Lasoń Sędzia Sekretarz: Tomasz Wyszomirski Sędzia Główny: Tomasz Wyszomirski |
|
Liga Młodzików Runda Zasadnicza Dolnośląska I Liga Młodzików (cykl 1) |
08.10.2023 10:00 |
Turniej Gospodarz: Wataha Lubin Wataha Lubin -KPS Chełmiec Wałbrzych I KPS Chełmiec Wałbrzych I - UKS KORAL Wrocław UKS KORAL Wrocław - Wataha Lubin |
Sędzia I: Grzegorz Andrzejewski Sędzia II: Katarzyna Kucab Sędzia Sekretarz: Radosław Pawęzka Sędzia Główny: Radosław Pawęzka |
|
Liga Młodzików Runda Zasadnicza Dolnośląśka II Liga Młodzików (cykl 1) |
08.10.2023 09:30 |
Turniej Gospodarz: IM Rekord Volley Jelcz Laskowice IM Rekord Volley Jelcz Laskowice -Tauron Gwardia Wrocław Academy Tauron Gwardia Wrocław Academy - Lew Legnica Lew Legnica - IM Rekord Volley Jelcz Laskowice |
Sędzia I: Grzegorz Golisz Sędzia II: Jakub Łuczak Sędzia Sekretarz: Robert Praisnar Sędzia Główny: Robert Praisnar |
|
Liga Młodzików Runda Zasadnicza Dolnośląska III Liga Młodzików (cykl 1) |
08.10.2023 11:00 |
Turniej Gospodarz: DOFU Bielawianka Bester Bielawa DOFU Bielawianka Bester Bielawa -KPS Świdnica KPS Świdnica - UKS "Dwójka" Milicz UKS "Dwójka" Milicz - DOFU Bielawianka Bester Bielawa |
Sędzia I: Michał Kuc Sędzia II: Patryk Przepióra Sędzia Sekretarz: Mirosław Stramski Sędzia Główny: Mirosław Stramski |
|
Liga Młodzików Runda Zasadnicza Dolnośląska I Liga Młodzików (cykl 1) |
15.10.2023 10:00 |
Turniej Gospodarz: KPS Chełmiec Wałbrzych I KPS Chełmiec Wałbrzych I -UKS KORAL Wrocław UKS KORAL Wrocław - KPS Chełmiec Wałbrzych II KPS Chełmiec Wałbrzych II - KPS Chełmiec Wałbrzych I |
Sędzia I: Tomasz Grabowiecki Sędzia II: Jakub Zimowicz Sędzia Sekretarz: Tomasz Wyszomirski Sędzia Główny: Tomasz Wyszomirski |
|
Liga Młodzików Runda Zasadnicza Dolnośląska III Liga Młodzików (cykl 1) |
15.10.2023 15:00 |
Turniej Gospodarz: KPS Świdnica KPS Świdnica -UKS "Dwójka" Milicz UKS "Dwójka" Milicz - DOFU Bielawianka Bester Bielawa DOFU Bielawianka Bester Bielawa - KPS Świdnica |
Sędzia I: Klaudia Łaskawska Sędzia II: Magdalena Rzepka Sędzia Sekretarz: Ryszard Dietrich Sędzia Główny: Ryszard Dietrich |
|
Liga Młodzików Runda Zasadnicza Dolnośląska I Liga Młodzików (cykl 1) |
22.10.2023 10:00 |
Turniej Gospodarz: UKS KORAL Wrocław UKS KORAL Wrocław -KPS Chełmiec Wałbrzych II KPS Chełmiec Wałbrzych II - Wataha Lubin Wataha Lubin - UKS KORAL Wrocław |
Sędzia I: Jakub Janas Sędzia II: Patryk Przepióra Sędzia Sekretarz: Mirosław Stramski Sędzia Główny: Mirosław Stramski |
|
Liga Młodzików Runda Zasadnicza Dolnośląśka II Liga Młodzików (cykl 1) |
22.10.2023 13:30 |
Turniej Gospodarz: Tauron Gwardia Wrocław Academy Tauron Gwardia Wrocław Academy -Lew Legnica Lew Legnica - IM Rekord Volley Jelcz Laskowice IM Rekord Volley Jelcz Laskowice - Tauron Gwardia Wrocław Academy |
Sędzia I: Robert Praisnar Sędzia II: Oliwia Pawleta Sędzia Sekretarz: Ryszard Dietrich Sędzia Główny: Ryszard Dietrich |
|
Liga Młodzików Runda Zasadnicza Dolnośląska I Liga Młodzików (cykl 1) |
29.10.2023 12:00 |
Turniej Gospodarz: KPS Chełmiec Wałbrzych II KPS Chełmiec Wałbrzych II -Wataha Lubin Wataha Lubin - KPS Chełmiec Wałbrzych I KPS Chełmiec Wałbrzych I - KPS Chełmiec Wałbrzych II |
Sędzia I: Bartłomiej Stachowicz Sędzia II: Robert Gębarzewski Sędzia Sekretarz: Andrzej Łukowicz Sędzia Główny: Andrzej Łukowicz |
|
Liga Młodzików Runda Zasadnicza Dolnośląśka II Liga Młodzików (cykl 1) |
29.10.2023 15:30 |
Turniej Gospodarz: Lew Legnica Lew Legnica -IM Rekord Volley Jelcz Laskowice IM Rekord Volley Jelcz Laskowice - Tauron Gwardia Wrocław Academy Tauron Gwardia Wrocław Academy - Lew Legnica |
Sędzia I: Hanna Bielawa Sędzia II: Radosław Pawęzka Sędzia Sekretarz: Jacek Flaszynski Sędzia Główny: Radosław Pawęzka |
|
Liga Młodzików Runda Zasadnicza Dolnośląska III Liga Młodzików (cykl 1) |
29.10.2023 10:00 |
Turniej Gospodarz: UKS "Dwójka" Milicz UKS "Dwójka" Milicz -DOFU Bielawianka Bester Bielawa DOFU Bielawianka Bester Bielawa - KPS Świdnica KPS Świdnica - UKS "Dwójka" Milicz |
Sędzia I: Jakub Ciechanowicz Sędzia II: Mirosław Stramski Sędzia Sekretarz: Zofia Jagoda Sędzia Główny: Mirosław Stramski |
|
Liga Młodzików Runda Zasadnicza Dolnośląska I Liga Młodzików (cykl 2) |
05.11.2023 10:00 |
Turniej Gospodarz: UKS KORAL Wrocław UKS KORAL Wrocław -KPS Chełmiec Wałbrzych I KPS Chełmiec Wałbrzych I - KPS Chełmiec Wałbrzych II KPS Chełmiec Wałbrzych II - UKS KORAL Wrocław |
Sędzia I: Jakub Janas Sędzia II: Patryk Przepióra Sędzia Sekretarz: Grzegorz Gałka Sędzia Główny: Grzegorz Gałka |
|
Liga Młodzików Runda Zasadnicza Dolnośląska II Liga Młodzików (cykl 2) |
05.11.2023 10:00 |
Turniej Gospodarz: Wataha Lubin Wataha Lubin -Tauron Gwardia Wrocław Academy Tauron Gwardia Wrocław Academy - DOFU Bielawianka Bester Bielawa DOFU Bielawianka Bester Bielawa - Wataha Lubin |
Sędzia I: Amelia Puchalska Sędzia II: Aleksandra Kłos Sędzia Sekretarz: Barbara Pakuła Sędzia Główny: Barbara Pakuła |
|
Liga Młodzików Runda Zasadnicza Dolnośląska III Liga Młodzików (cykl 2) |
05.11.2023 10:00 |
Turniej Gospodarz: Lew Legnica Lew Legnica -KPS Świdnica KPS Świdnica - UKS "Dwójka" Milicz UKS "Dwójka" Milicz - Lew Legnica |
Sędzia I: Marta Florczak Sędzia II: Klaudia Łaskawska Sędzia Sekretarz: Maciej Puchalski Sędzia Główny: Maciej Puchalski |
|
Liga Młodzików Runda Zasadnicza Dolnośląska I Liga Młodzików (cykl 2) |
12.11.2023 09:30 |
Turniej Gospodarz: IM Rekord Volley Jelcz Laskowice IM Rekord Volley Jelcz Laskowice -UKS KORAL Wrocław UKS KORAL Wrocław - KPS Chełmiec Wałbrzych I KPS Chełmiec Wałbrzych I - IM Rekord Volley Jelcz Laskowice |
Sędzia I: Robert Praisnar Sędzia II: Jakub Łuczak Sędzia Sekretarz: Katarzyna Sokół Sędzia Główny: Katarzyna Sokół |
|
Liga Młodzików Runda Zasadnicza Dolnośląska II Liga Młodzików (cykl 2) |
12.11.2023 10:00 |
Turniej Gospodarz: Tauron Gwardia Wrocław Academy Tauron Gwardia Wrocław Academy -DOFU Bielawianka Bester Bielawa DOFU Bielawianka Bester Bielawa - Wataha Lubin Wataha Lubin - Tauron Gwardia Wrocław Academy |
Sędzia I: Paulina Niewiadomska Sędzia II: Justyna Herlender Sędzia Sekretarz: Maciej Jakubaszek Sędzia Główny: Justyna Herlender |
|
Liga Młodzików Runda Zasadnicza Dolnośląska III Liga Młodzików (cykl 2) |
12.11.2023 10:00 |
Turniej Gospodarz: KPS Świdnica KPS Świdnica -UKS "Dwójka" Milicz UKS "Dwójka" Milicz - Lew Legnica Lew Legnica - KPS Świdnica |
Sędzia I: Patryk Przepióra Sędzia II: Klaudia Łaskawska Sędzia Sekretarz: Grzegorz Jacyna Sędzia Główny: Grzegorz Jacyna |
|
Liga Młodzików Runda Zasadnicza Dolnośląska I Liga Młodzików (cykl 2) |
19.11.2023 10:00 |
Turniej Gospodarz: KPS Chełmiec Wałbrzych I KPS Chełmiec Wałbrzych I -KPS Chełmiec Wałbrzych II KPS Chełmiec Wałbrzych II - IM Rekord Volley Jelcz Laskowice IM Rekord Volley Jelcz Laskowice - KPS Chełmiec Wałbrzych I |
Sędzia I: Marcin Maciuszek Sędzia II: Jan Wolan Sędzia Sekretarz: Justyna Herlender Sędzia Główny: Justyna Herlender |
|
Liga Młodzików Runda Zasadnicza Dolnośląska III Liga Młodzików (cykl 2) |
19.11.2023 10:00 |
Turniej Gospodarz: UKS "Dwójka" Milicz UKS "Dwójka" Milicz -Lew Legnica Lew Legnica - KPS Świdnica KPS Świdnica - UKS "Dwójka" Milicz |
Sędzia I: Robert Praisnar Sędzia II: Klaudia Łaskawska Sędzia Sekretarz: Grzegorz Golisz Sędzia Główny: Grzegorz Golisz |
|
Liga Młodzików Runda Zasadnicza Dolnośląska I Liga Młodzików (cykl 2) |
26.11.2023 10:00 |
Turniej Gospodarz: KPS Chełmiec Wałbrzych II KPS Chełmiec Wałbrzych II -IM Rekord Volley Jelcz Laskowice IM Rekord Volley Jelcz Laskowice - UKS KORAL Wrocław UKS KORAL Wrocław - KPS Chełmiec Wałbrzych II |
Sędzia I: Paweł Opiatowski Sędzia II: Aleksandra Kłos Sędzia Sekretarz: Andrzej Łukowicz Sędzia Główny: Andrzej Łukowicz |
|
Liga Młodzików Runda Zasadnicza Dolnośląska II Liga Młodzików (cykl 2) |
26.11.2023 10:00 |
Turniej Gospodarz: DOFU Bielawianka Bester Bielawa DOFU Bielawianka Bester Bielawa -Wataha Lubin Wataha Lubin - Tauron Gwardia Wrocław Academy Tauron Gwardia Wrocław Academy - DOFU Bielawianka Bester Bielawa |
Sędzia I: Maciej Romaniszyn Sędzia II: Iga Szerner Sędzia Sekretarz: Barbara Pakuła Sędzia Główny: Barbara Pakuła |
|
Liga Młodzików Runda Zasadnicza Dolnośląska I Liga Młodzików (cykl 3) |
03.12.2023 10:00 |
Turniej Gospodarz: Wataha Lubin Wataha Lubin -UKS KORAL Wrocław UKS KORAL Wrocław - IM Rekord Volley Jelcz Laskowice IM Rekord Volley Jelcz Laskowice - Wataha Lubin |
Sędzia I: Tomasz Grabowiecki Sędzia II: Grzegorz Andrzejewski Sędzia Sekretarz: Katarzyna Sokół Sędzia Główny: Katarzyna Sokół |
|
Liga Młodzików Runda Zasadnicza Dolnośląska II Liga Młodzików (cykl 3) |
03.12.2023 10:00 |
Turniej Gospodarz: UKS "Dwójka" Milicz UKS "Dwójka" Milicz -DOFU Bielawianka Bester Bielawa DOFU Bielawianka Bester Bielawa - KPS Chełmiec Wałbrzych II KPS Chełmiec Wałbrzych II - UKS "Dwójka" Milicz |
Sędzia I: Marta Florczak Sędzia II: Klaudia Łaskawska Sędzia Sekretarz: Barbara Pakuła Sędzia Główny: Barbara Pakuła |
|
Liga Młodzików Runda Zasadnicza Dolnośląska III Liga Młodzików (cykl 3) |
03.12.2023 16:00 |
Turniej Gospodarz: Lew Legnica Lew Legnica -KPS Świdnica KPS Świdnica - Tauron Gwardia Wrocław Academy Tauron Gwardia Wrocław Academy - Lew Legnica |
Sędzia I: Jakub Janas Sędzia II: Grzegorz Andrzejewski Sędzia Sekretarz: Damian Lasoń Sędzia Główny: Damian Lasoń |
|
Liga Młodzików Runda Zasadnicza Dolnośląska I Liga Młodzików (cykl 3) |
10.12.2023 10:00 |
Turniej Gospodarz: UKS KORAL Wrocław UKS KORAL Wrocław -Wataha Lubin Wataha Lubin - KPS Chełmiec Wałbrzych I KPS Chełmiec Wałbrzych I - UKS KORAL Wrocław |
Sędzia I: Amelia Puchalska Sędzia II: Magdalena Rzepka Sędzia Sekretarz: Robert Gębarzewski Sędzia Główny: Robert Gębarzewski |
|
Liga Młodzików Runda Zasadnicza Dolnośląska II Liga Młodzików (cykl 3) |
10.12.2023 10:00 |
Turniej Gospodarz: DOFU Bielawianka Bester Bielawa DOFU Bielawianka Bester Bielawa -KPS Chełmiec Wałbrzych II KPS Chełmiec Wałbrzych II - UKS "Dwójka" Milicz UKS "Dwójka" Milicz - DOFU Bielawianka Bester Bielawa |
Sędzia I: Natalia Kowalczyk Sędzia II: Jan Wolan Sędzia Sekretarz: Radosław Magiera Sędzia Główny: Radosław Magiera |
|
Liga Młodzików Runda Zasadnicza Dolnośląska I Liga Młodzików (cykl 3) |
17.12.2023 14:00 |
Turniej Gospodarz: KPS Chełmiec Wałbrzych I KPS Chełmiec Wałbrzych I -UKS KORAL Wrocław UKS KORAL Wrocław - IM Rekord Volley Jelcz Laskowice IM Rekord Volley Jelcz Laskowice - KPS Chełmiec Wałbrzych I |
Sędzia I: Tomasz Wyszomirski Sędzia II: Łukasz Gryś Sędzia Sekretarz: Andrzej Łukowicz Sędzia Główny: Andrzej Łukowicz |
|
Liga Młodzików Runda Zasadnicza Dolnośląska II Liga Młodzików (cykl 3) |
17.12.2023 10:00 |
Turniej Gospodarz: KPS Chełmiec Wałbrzych II KPS Chełmiec Wałbrzych II -UKS "Dwójka" Milicz UKS "Dwójka" Milicz - DOFU Bielawianka Bester Bielawa DOFU Bielawianka Bester Bielawa - KPS Chełmiec Wałbrzych II |
Sędzia I: Andrzej Łukowicz Sędzia II: Tomasz Wyszomirski Sędzia Sekretarz: Łukasz Gryś Sędzia Główny: Andrzej Łukowicz |
|
Liga Młodzików Runda Zasadnicza Dolnośląska III Liga Młodzików (cykl 3) |
17.12.2023 10:00 |
Turniej Gospodarz: Tauron Gwardia Wrocław Academy Tauron Gwardia Wrocław Academy -Lew Legnica Lew Legnica - KPS Świdnica KPS Świdnica - Tauron Gwardia Wrocław Academy |
Sędzia I: Michał Niewiadomski Sędzia II: Amelia Puchalska Sędzia Sekretarz: Barbara Pakuła Sędzia Główny: Barbara Pakuła |
|
Liga Młodzików Runda Zasadnicza Dolnośląska I Liga Młodzików (cykl 3) |
07.01.2024 10:00 |
Turniej Gospodarz: IM Rekord Volley Jelcz Laskowice IM Rekord Volley Jelcz Laskowice -KPS Chełmiec Wałbrzych I KPS Chełmiec Wałbrzych I - Wataha Lubin Wataha Lubin - IM Rekord Volley Jelcz Laskowice |
Sędzia I: Krzysztof Mucha Sędzia II: Paweł Dobrzański Sędzia Sekretarz: Robert Praisnar Sędzia Główny: Robert Praisnar |
|
Liga Młodzików Runda Zasadnicza Dolnośląska III Liga Młodzików (cykl 3) |
07.01.2024 10:00 |
Turniej Gospodarz: KPS Świdnica KPS Świdnica -Tauron Gwardia Wrocław Academy Tauron Gwardia Wrocław Academy - Lew Legnica Lew Legnica - KPS Świdnica |
Sędzia I: Paweł Opiatowski Sędzia II: Aleksandra Kłos Sędzia Sekretarz: Krzysztof Zamaro Sędzia Główny: Krzysztof Zamaro |
|
Liga Młodzików Półfinał Półfinał Cutline Dolnośląskiej Ligi Młodzików |
04.02.2024 10:00 |
Turniej Gospodarz: Wataha Lubin Wataha Lubin -KPS Chełmiec Wałbrzych II KPS Chełmiec Wałbrzych II - UKS KORAL Wrocław UKS KORAL Wrocław - Wataha Lubin |
Sędzia I: Grzegorz Andrzejewski Sędzia II: Hanna Bielawa Sędzia Sekretarz: Radosław Pawęzka Sędzia Główny: Grzegorz Andrzejewski |
|
Liga Młodzików Półfinał Półfinał Cutline Dolnośląskiej Ligi Młodzików |
04.02.2024 10:00 |
Turniej Gospodarz: IM Rekord Volley Jelcz Laskowice IM Rekord Volley Jelcz Laskowice -KPS Chełmiec Wałbrzych I KPS Chełmiec Wałbrzych I - DOFU Bielawianka Bester Bielawa DOFU Bielawianka Bester Bielawa - IM Rekord Volley Jelcz Laskowice |
Sędzia I: Bartłomiej Stachowicz Sędzia II: Jakub Zaporowski Sędzia Sekretarz: Robert Praisnar Sędzia Główny: Robert Praisnar |
|
Liga Młodzików Finały Cutline Dolnośląska Liga Młodzików o miejsca |
04.02.2024 16:00 |
Turniej Gospodarz: Lew Legnica Lew Legnica -UKS "Dwójka" Milicz UKS "Dwójka" Milicz - Tauron Gwardia Wrocław Academy Tauron Gwardia Wrocław Academy - Lew Legnica |
Sędzia I: Andrzej Łukowicz Sędzia II: Marcin Maciuszek Sędzia Sekretarz: Kacper Trafalski Sędzia Główny: Kacper Trafalski |
|
Liga Młodzików Półfinał Półfinał Cutline Dolnośląskiej Ligi Młodzików |
11.02.2024 14:00 |
Turniej Gospodarz: KPS Chełmiec Wałbrzych II KPS Chełmiec Wałbrzych II -UKS KORAL Wrocław UKS KORAL Wrocław - Wataha Lubin Wataha Lubin - KPS Chełmiec Wałbrzych II |
Sędzia I: Tomasz Wyszomirski Sędzia II: Andrzej Łukowicz Sędzia Sekretarz: Jacek Dobrowolski Sędzia Główny: Jacek Dobrowolski |
|
Liga Młodzików Półfinał Półfinał Cutline Dolnośląskiej Ligi Młodzików |
11.02.2024 10:00 |
Turniej Gospodarz: KPS Chełmiec Wałbrzych I KPS Chełmiec Wałbrzych I -DOFU Bielawianka Bester Bielawa DOFU Bielawianka Bester Bielawa - IM Rekord Volley Jelcz Laskowice IM Rekord Volley Jelcz Laskowice - KPS Chełmiec Wałbrzych I |
Sędzia I: Andrzej Łukowicz Sędzia II: Jacek Dobrowolski Sędzia Sekretarz: Tomasz Wyszomirski Sędzia Główny: Tomasz Wyszomirski |
|
Liga Młodzików Finały Cutline Dolnośląska Liga Młodzików o miejsca |
11.02.2024 10:00 |
Turniej Gospodarz: UKS "Dwójka" Milicz UKS "Dwójka" Milicz -Tauron Gwardia Wrocław Academy Tauron Gwardia Wrocław Academy - KPS Świdnica KPS Świdnica - UKS "Dwójka" Milicz |
Sędzia I: Igor Pudelewicz Sędzia II: Barbara Pakuła Sędzia Sekretarz: Danuta Kurowska Sędzia Główny: Barbara Pakuła |
|
Liga Młodzików Półfinał Półfinał Cutline Dolnośląskiej Ligi Młodzików |
18.02.2024 10:00 |
Turniej Gospodarz: UKS KORAL Wrocław UKS KORAL Wrocław -Wataha Lubin Wataha Lubin - KPS Chełmiec Wałbrzych II KPS Chełmiec Wałbrzych II - UKS KORAL Wrocław |
Sędzia I: Krzysztof Mucha Sędzia II: Jakub Janas Sędzia Sekretarz: Natalia Kilar - Błażejowska Sędzia Główny: Krzysztof Mucha |
|
Liga Młodzików Półfinał Półfinał Cutline Dolnośląskiej Ligi Młodzików |
18.02.2024 10:00 |
Turniej Gospodarz: DOFU Bielawianka Bester Bielawa DOFU Bielawianka Bester Bielawa -IM Rekord Volley Jelcz Laskowice IM Rekord Volley Jelcz Laskowice - KPS Chełmiec Wałbrzych I KPS Chełmiec Wałbrzych I - DOFU Bielawianka Bester Bielawa |
Sędzia I: Amelia Puchalska Sędzia II: Grzegorz Golisz Sędzia Sekretarz: Maciej Puchalski Sędzia Główny: Maciej Puchalski |
|
Liga Młodzików Finały Cutline Dolnośląska Liga Młodzików o miejsca |
18.02.2024 13:30 |
Turniej Gospodarz: Tauron Gwardia Wrocław Academy Tauron Gwardia Wrocław Academy -KPS Świdnica KPS Świdnica - Lew Legnica Lew Legnica - Tauron Gwardia Wrocław Academy |
Sędzia I: Paweł Opiatowski Sędzia II: Robert Praisnar Sędzia Sekretarz: Robert Gębarzewski Sędzia Główny: Robert Gębarzewski |
|
Liga Młodzików Finały Cutline Dolnośląska Liga Młodzików o miejsca |
25.02.2024 15:30 |
Turniej Gospodarz: KPS Świdnica KPS Świdnica -Lew Legnica Lew Legnica - UKS "Dwójka" Milicz UKS "Dwójka" Milicz - KPS Świdnica |
Sędzia I: Paulina Niewiadomska Sędzia II: Kacper Trafalski Sędzia Sekretarz: Krzysztof Zamaro Sędzia Główny: Kacper Trafalski |
|
Liga Młodzików Finały Turniej Finałowy Cutline Dolnośląskiej Ligi M |
09.03.2024 10:00 |
Turniej Gospodarz: UKS KORAL Wrocław UKS KORAL Wrocław -Wataha Lubin KPS Chełmiec Wałbrzych I - IM Rekord Volley Jelcz Laskowice |
Sędzia I: Marta Florczak Sędzia II: Wojciech Romaniszyn Sędzia Sekretarz: Grzegorz Jacyna Sędzia Główny: Grzegorz Jacyna |
|
Liga Młodzików Finały Turniej Finałowy Cutline Dolnośląskiej Ligi M |
09.03.2024 17:00 |
Turniej Gospodarz: UKS KORAL Wrocław KPS Chełmiec Wałbrzych I -Wataha Lubin IM Rekord Volley Jelcz Laskowice - UKS KORAL Wrocław |
Sędzia I: Wojciech Romaniszyn Sędzia II: Marta Florczak Sędzia Sekretarz: Grzegorz Jacyna Sędzia Główny: Grzegorz Jacyna |
|
Liga Młodzików Finały Turniej Finałowy Cutline Dolnośląskiej Ligi M |
10.03.2024 11:00 |
Turniej Gospodarz: UKS KORAL Wrocław IM Rekord Volley Jelcz Laskowice -Wataha Lubin UKS KORAL Wrocław - KPS Chełmiec Wałbrzych I |
Sędzia I: Marta Florczak Sędzia II: Krzysztof Zamaro Sędzia Sekretarz: Jacek Hojka Sędzia Główny: Jacek Hojka |
|
Liga Młodzików Finały Cutline DOlnośląska Liga młodzików o miejsce |
10.03.2024 10:00 |
F-1 |
KPS Chełmiec Wałbrzych II - DOFU Bielawianka Bester Bielawa |
Sędzia I: Kacper Trafalski Sędzia II: Justyna Herlender Sędzia Sekretarz: Jan Grusiecki Sędzia Główny: Justyna Herlender |
Liga Młodzików 1/8 MP 1/8 MP Młodzików gr 9 |
23.03.2024 16:00 |
Turniej Gospodarz: UKS KORAL Wrocław UKS KORAL Wrocław -MMKS Kędzierzyn-Koźle Lechia Tomaszów Mazowiecki - Tauron Norwid Częstochowa |
Sędzia I: Paulina Niewiadomska Sędzia II: Mateusz Redlarski Sędzia Sekretarz: Marta Florczak Sędzia Główny: Paulina Niewiadomska |
|
Liga Młodzików 1/8 MP 1/8 MP Młodzików gr 9 |
24.03.2024 10:00 |
Turniej Gospodarz: UKS KORAL Wrocław MMKS Kędzierzyn-Koźle -Tauron Norwid Częstochowa UKS KORAL Wrocław - Lechia Tomaszów Mazowiecki |
Sędzia I: Michał Kuc Sędzia II: Aleksandra Kłos Sędzia Sekretarz: Ryszard Dietrich Sędzia Główny: Ryszard Dietrich |
|
Liga Młodzików 1/8 MP 1/8 MP Młodzików gr 9 |
24.03.2024 17:00 |
Turniej Gospodarz: UKS KORAL Wrocław Lechia Tomaszów Mazowiecki -MMKS Kędzierzyn-Koźle Tauron Norwid Częstochowa - UKS KORAL Wrocław |
Sędzia I: Bartłomiej Stachowicz Sędzia II: Mateusz Redlarski Sędzia Sekretarz: Patryk Przepióra Sędzia Główny: Bartłomiej Stachowicz |