Ostatnia aktualizacja

obsad nastąpiła:

2024-05-15, 16:34:32



Nowe stroje sędziowskie na sezon 2022/2023

Koleżanki i koledzy!
 
279558737_7791047737579804_3105231061214954929_n.jpg
 
Prezentujemy nowe stroje sędziowskie, które będą obowiązywać od sezonu 2022/2023!!! Dzięki uprzejmości naszych partnerów Decathlon Polska , Giganci Siatkówki oraz Energetyka grupa KGHM od kolejnego sezonu sędziować będziemy w nowych granatowych strojach.

Dodatkowo Wydział Sędziowski otrzymał czarno-złote stroje reprezentacyjne, w których gwizdać będziemy na najważniejszych zawodach, w których obsadzani będą nasi sędziowie.

 
Pełna galeria zdjęć znajduje się na naszej stronie na fb: https://www.facebook.com/dolnoslascysedziowie
 

Nowe stroje sędziowskie!

Świetna wiadomość!

Energetyka sp. z o.o. została sponsorem Dolnośląskich Sędziów i dofinansowała zakup nowych strojów sędziowskich na sezon 2022/2023.

Ich prezentacja już wkrótce.

Informacja WGiD

W związku z podpisaniem umowy z partnerem technicznym DZPS zmianie ulegają nazwy Dolnośląskiej III Ligi Mężczyzn oraz Dolnośląsko-Lubuskiej III Ligi Kobiet. Od dnia 19.02.2022 ww. ligi nazywać się będą:
PRAISE THE WEAR Dolnośląska III Liga Mężczyzn
PRAISE THE WEAR Dolnośląsko – Lubuska III Liga Kobiet
Proszę o stosowanie tych nazw w protokołach oraz w mediach społecznościowych.

Nowi sędziowie DZPS 2022

Z radością informujemy, że 24. stycznia 2022 Zarząd Dolnośląskiego Związku Piłki Siatkowej zatwierdził następujące osoby na sędziów DZPS:

1. Cymerman Michał
2. De Paris Piotr
3. Domagała Katarzyna
4. Florczak Marta
5. Górski Tymoteusz
6. Kamieniecka Marlena
7. Lupierz Wiktoria
8. Zimowicz Jakub
 
Natomiast dnia 29.03.2022r. decyzją Zarządu DZPS do grona Dolnośląskich Sędziów dołączyła Aleksandra Kłos.
 
Serdecznie gratulujemy i życzymy samych trafnych decyzji!

Podniesienie klas sędziowskich

Miło nam jest zakomunikować, że na wniosek Wydziału Sędziowskiego, Zarząd Dolnośląskiego Związku Piłki Siatkowej we Wrocławiu w dniu 24.01.2022r. podjął uchwałę o nadaniu wyższych klas sędziowskich naszej koleżance i kolegom:

Klasa I:

Paweł Dobrzański

Radosław Pawęzka

Bartłomiej Stachowicz

Michał Żukrowski

Klasa II:

Łukasz Gryś 

Kamila Żołądek

Gratulujemy!

Linki:
Sponsorzy: